رویه های بازگرداندن کالا در لگو یار :

 

من محصولم را تحویل گرفتم اما متوجه شدم از این محصول رضایت کامل ندارم. آیا امکان دارد کالای خود را تعویض کنم؟

طبق قوانین لگویار برای تعویض یا بازپس گیری کالا به خاطر مسائلی که در تحویل محصول مشاهده می شود و دلایل مشخصی که در بسته بندی کالا وجود دارد چنین امکانی وجود ندارد . خواهشمندیم به این نکته دقت بفرمایید شما با دریافت کالا از پیک لگویار یا مامور پست سفارش خود را با رضایت کامل تحویل گرفتید و تنها زمانی که هنگام استفاده با مسئله ای مواجه شدید خوشحال می شویم تا مورد را با تیم پشتیبانی لگویار مطرح کنید و باعث افتخار فروشگاه لگویار است که شما را در برطرف کردن مشکلتان یاری می کند.

شرایط برگرداندن محصول لگویار چگونه است؟

هدف فروشگاه لگویار رضایت قلبی شما مشتری گرامی است. به همین خاطر بازگشت کالاهای مجاز تا 7 روز از زمان دریافت کالا امکان پذیر است. مشتریان محترم شهرستان خواهشمندیم محصول را فقط از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی به صندوق پستی 1171987711 به صورت کرایه در مقصد ارسال نمایید. در صورت پرداخت هزینه بازگشت کالا رسید را همراه با محصول ارسال فرمایید. فروشگاه لگویار با خوشحالی هزینه شما را پرداخت می نماید. همچنین تا زمان رسیدن محصول به فروشگاه لگویار کد رهگیری کالا را نزد خود نگه دارید.

مشتریان عزیز تهرانی:

لطفا زمان بازگشت کالای خود را با تیم پشتیبانی لگویار هماهنگ فرمایید. مرجوع کردن کالا به روش مشتریان محترم شهرستان هم امکان پذیر است.

آیا لگویار کرایه ی کالای مرجوعی را می پردازد ؟

اگر به هر عنوان اثبات شود اشتباه از جانب ما بوده است هزینه ی مرجوعی کالا با کمال میل برگردانده خواهد شد. برای واریز هزینه ی ارسال کالا قبض پست با مهر شرکت پست جمهوری اسلامی به آدرس کد پستی 1171987711 ارسال گردد.

اگر از خریدتان منصرف شوید یا مسائل وارده به محصول توسط تیم پشتیبانی لگویار تایید نشد هزینه مرجوع کردن کالا به فروشگاه لگویار به عهده مشتری گرامی خواهد بود.