روش های ارسال کالا :

 

 

 

 

مدت ارسال کالا پس از ثبت سفارش چقدر طول خواهد کشید؟

مشتریان محترم تهرانی کالاهایشان را 24 تا 48 ساعت و مشتریان عزیز شهرستان کالاهایشان را 3 تا 4 روز  پس از ثبت سفارش در سایت دریافت خواهند کرد.

ارسال کالاها چقدر هزینه دارد؟

هنگام ثبت سفارش در سایت زمانی که شما محل سکونت خود را انتخاب می کنید هزینه ارسال محصول را به شما اعلام می کند . اگر در شهر تهران سکونت دارید هزینه ارسال رایگان است و اگر در شهرستان ساکن هستید هزینه ارسال بستگی به شهر مورد نظر هزینه ارسال را اعلام می کند. برای مشتریان عزیز شهرستان خرید 200 هزار تومان و بالاتر ارسال محصول رایگان است.

آیا تمامی محصولات سفارش داده شده را در یک بسته دریافت می کنم؟

مشتریان گرامی تمامی سفارشات خود را در بسته بندی های محکم کاملا محفوظ و در یک نوبت در هر مکان ایران عزیزمون دریافت می کنند.

امکان ارسال همزمان دو سفارش برای یک آدرس وجود دارد؟

در صورتی که آدرس محل سکونت و آدرس ایمیل کاربر یکسان باشد می توانید به صورت تلفنی و یا با زدن تیکت به پشتیبانی آنلاین فروشگاه درخواست خود را اعلام کنید. در صورت مغایرت اطلاعات وارد شده ارسال کالا کمی زمان خواهد برد.

امکان تغییر آدرس وجود دارد؟

قبل از ارسال محصول شما از طرف لگویار ایمیل و پیامک دریافت می کنید. در صورت تغییر آدرس به صورت تلفنی و یا با زدن تیکت به پشتیبانی آنلاین فروشگاه ما را مطلع سازید.

من از سفارش خودم انصراف داده بودم اما به دستم رسیده است . باید چه کنم ؟

در این شرایط لطفا کالا را از پیک لگویار و مامور پست دریافت نکنید. اگر محصول را دریافت کردید مسئله را با پشتیبانی سایت در میان بگذارید و یا می توانید رویه های بازگرداندن کالا را مطالعه نمایید.

منظور از ارسال اکسپرس که در سایت درج کردید چیست؟

ارسال اکسپرس یعنی ارسال مرسوله به مشتری تا درب منزل در سریع ترین زمان انجام می گردد که این زمان در تهران 24 تا 48 ساعت و در شهرستانها 3 تا 4 روز به طول خواهد انجامید.

اگر تماس بگیرم و درخواست کنم محصولم سریع تر ارسال شود این امکان وجود دارد؟

این امکان وجود ندارد به این دلیل که به صورت پیش فرض برای تهران 24 تا 48 ساعت و در شهرستانها 3 تا 4 روز طول خواهد کشید تا مرسوله به دست مشتری برسد .

 

 

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

 

لگویار با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در شهرهای زیر فعال شده است، اما به‌زودی شهرهای دیگر ایران را هم پوشش می‌دهد.
روزهای تعطیل در سال 1397 که دیجی‌کالا هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد به شرح زیر است:
13 فروردین
14 خرداد
28 شهریور (تاسوعای حسینی)
29 شهریور (عاشورای حسینی)
8 آبان (اربعین حسینی)
16 آبان (رحلت حضرت رسول اکرم)
22 بهمن