لگو نام تجاری شرکت اسباب بازی لگو است که متعلق به خانواده Christiansen در دانمارک است. نام یک انفجار از “God God” است، یک عبارت دانمارکی معنی “Play Well”. همچنین میدانید  که “لگو” در لاتین به معنی “ساخت من است یا I construct ”  این یک توصیف عالی از اسباب بازی است.

خط تولید اصلی شرکت لگو آجر های پلاستیکی برای چندین دهه است، اما در سال های اولیه اسباب بازی های چوبی وجود دارد، که در دهه 1930 آغاز شد، هنگامی که بنیانگذار Ole Kirk Christiansen، یک کاردین، متوجه شد که افراد کمتری می خواهند انبارهای خود را در افسردگی گسترش دهند و تصمیم گرفت به جای آن اسباب بازی ها را بسازد.

مفهوم لگو این است که یک اسباب بازی یا مدل جدید می تواند هر روز ساخته شود.

 

در سال های اخیر، شرکت لگو به سوی محصولات دیگری متمرکز شده است، اما اخیرا تصمیمی گرفته است که بر روی آجر به عنوان محصول اصلی خود تمرکز کرده و مجوز برند را به چند شرکتی که محصولات دیگر را به عنوان تجارت اصلی خود تولید می کنند، مجوز دهد. به نوبه خود، شرکت لگو مجموعه های مختلفی را در امتداد فیلم های مجوزی تولید کرده است که در سال 2014 در لگو Movie به پایان رسید. این بسیار موفق بود، حتی اجازه داد شرکت لگو در سال 2014 دیگر بازیکنان بزرگ در صنعت اسباب بازی را به فروش برساند، بنابراین بیشتر فیلم ها دنبال خواهد شد

لگویار

 

 

هدف اصلی خط اصلی محصول آموزشی کودکان است. همچنین دارای کیفیت عالی از شعار اصلی شرکت “Det bedste er ikke for godt” است که معمولا به عنوان “تنها بهترین به اندازه کافی خوب است” ترجمه شده است. با کیفیت بالا بدین معنی است که مارک های تقلبی ارزان تر کوتاه می شوند. یک کلید برای مفهوم لگو، قدرت کلاچ آجر است که حتی پس از شستن نیز حفظ می شود.

 

مفهوم لگو بی نهایت قابل گسترش است 

آجرهای بیشتر به معنای ایده های بیشتر و مدل های متفاوت است.

برخی از طرفداران بزرگسال لگو (AFOLs) این را با مجموعه های بسیار زیادی آزمایش کرده اند؛ بسیاری از آنها بیش از یک میلیون قطعه دارند، و منجر به مسائل ذخیره سازی و توسعه خانه ها می شود!

در راستای مفهوم اصلی لگو، همیشه باید همه کاره باقی بماند. AFOL گاهی اوقات نقاط ضعفی را که بیش از حد برای استفاده تک یا بخش هایی که باید از قطعات دیگر (POOP) ساخته شده است مورد انتقاد قرار دهند. نمونه هایی از “قطعه بی فایده ترین”، بدن دایناسور و جلوی یک قطار مسافری است. خطوط عملکرد قطعات برق قطعات الکتریکی زیر اصل انعطاف پذیری، با منابع قدرت (جعبه باتری و شارژر)، عناصر کنترل (سوئیچ، گیرنده مادون قرمز و گوشی) و عناصر خروجی (موتور، آجر سبک) را دنبال می کند. AFOL ها با استفاده از SBrick جدید که از یک تلفن همراه کنترل می شود، به محدوده اضافه شده اند.

لگو یک کلمه بدون جمع است – تنها یک لگو وجود دارد! این صفتی است که به اشیاء اعمال می شود e.g. آجر لگو، مدل لگو. این باید همیشه در پایتخت ها باشد و نباید در نام دیگری استفاده شود – برای جزئیات بیشتر به نام سیاست استفاده از نام شرکت مراجعه کنید.

 

 

لگو یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین اسباب بازی های تمام دوران است و نام خانوادگی در سراسر جهان است
. این برای کودکان و بزرگسالان سرگرم کننده است
همه سنین و یک تاریخ باور نکردنی قدمت بیش از 80 سال است.لیستی از موارد زیر را برای برخی از حقایق باور نکردنی، جالب و سرگرم کننده در مورد لگو مشاهده کنید و یا تمام 32 بسته برگه را که می توانید در کلاس درس استفاده کنید

لگو یکی از محبوب ترین و محبوب ترین اسباب بازی های دنیا است و به عنوان یک برند بین المللی شناخته شده است.

یک زیر کشت به همراه فیلم، بازی، مسابقات و شش پارک تفریحی ممتاز توسعه یافته است.
در زیر برخی از نکات جالب و جالب در مورد لگو که شما ممکن است نمی دانید.

آمار سرگرم کننده لگو

. مهم نیست اگر شما یک یا یک صد قطعات لگو داشته باشید، هنوز لگو است – گرچه بسیاری از مردم آنها را لگو می نامند. لگو از کلمه Dan legt godt آمده است. خداحافظ پا به معنای “بازی خوب” در دانمارکی و لگو از دو حرف اول هر کلمه ساخته شده است. لگو 83 ساله است. گروه لگو در سال 1932 در بیلوند، دانمارک آغاز شد و توسط Ole Kirk Christiansen تاسیس شد. این شرکت 83 ساله است، اما بلوک های لگو متصل شده از سال 1949 ساخته شده است.  این باعث می شود بلوک های لگو همه ما می دانیم و دوست 66 ساله.

الی کرک کریستینسن نجار بود.
او کسب و کار خود را از دست داد و شروع به ساخت اسباب بازی از چوب باقی مانده اش کرد.  او الهام بخش ساخت یک اسباب بازی کوچک اردک برای بچه های خود بود و زمانی که آنها را دوست داشت او را به تولید برای فروش به آنها.

 

 

 

 • لگو در ابتدا “آجرهای اتوماتیک اتصال” یا “Automatic Binding Bricks” نامگذاری شد. در واقع لگو اولین شرکتی بود که در زمینه فروش آجر کار میکرد. آنها آجر Kiddicraft اصلی را اصلاح کردند و بهبود دادند تا خودشان را ایجاد کنند.
  در نهایت گروه لگو در سال 1981 حقوق خود را به Block Kiddicraft خرید.
 • در سال 1958، آجر لگو با لوله های آشنا در داخل و ستون ها در ثبت اختراع شد. این در 28 ژانویه 1958 انجام شد و تمام آجرهای لگو 2 × 4 از آن زمان به اندازه گیری دقیق این اختراع ساخته شده است.
 • یک آجر لگو از سال 1958 با یک آجر از سال 2015 به هم متصل می شود. این حق اختراع آنچه را “سیستم جهانی” نامیده است به طوری که هر قطعه با تمام قطعات دیگر سازگار است، صرف نظر از سال یا تنظیم آن متعلق به.
 • لگو یک شرکت چینی را که در سال 2002 ساخته “آجر کوکو” را مورد تقدیر قرار داد. این بلوک ها بسیار شبیه به آجر لگو بودند و کوکو مجبور شد که تولید را متوقف کند و عذرخواهی رسمی نیز انجام دهد.
 • آجر لگو DUPLO هشت برابر بزرگتر از آجرهای لگو است. با توجه به سیستم جهانی آنها همگی با هم ارتباط خواهند داشت.
 • مینیفورگو لگو، همچنین به عنوان “minifig” یا فقط “انجیر” شناخته شده بود، در سال 1978 برای اولین بار معرفی شد. ارقام اولیه قبل از این، در سال 1975، ویژگی های صورت، جنسیت، بازوها یا پاهای متحرک نداشت.
 • هر لایو مینیفوریتی دقیقا چهار آجر بالا بدون کلاه است.
  از آنجا که اولین مینیفوریتی در سال 1978 بیش از 4 میلیارد دلار ساخته شده است. این باعث می شود لگو آنها را
 • بزرگترین جمعیت جمعیت جهان (اگر آنها زنده بودند)!
 • از سال 2013، بیش از 560 میلیارد قطعات لگو تولید شده است. به طور متوسط، این 86 آجر لگو برای هر فرد بر روی زمین است.
 • لگو بزرگترین تولید کننده چرخ های لاستیکی در جهان است. آنها تولید بیش از Bridgestone، Goodyear و دیگر تولیدکنندگان اتومبیل های تایر را تولید می کنند.
 • بلندترین برج لگو با ارتفاع 94 فوت و 465،000 آجر استفاده شد. برج، یک دکلمه دزدان دریایی با “گنج” ساخته شده از آجر طلا، زرد و روشن در بالا و در لگوLAND در کالیفرنیا ساخته شد.